UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ciekawe czy kwiaty dla prezydenta kupione zostały z NASZYCH pieniędzy, czy się zrzucili jak być powinno. No niektórzy radni też są wszędobylscy tzn. na kilku etatach, jak oni to robią że pracując na etacie obskakują posiedzenia, komisje, imprezy, itd?
wrst