UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Teraz i tak afera ze szpitalami robi swoje, to dopiero początek zapewne i pokazuje co tak naprawdę dzieje się i działa w szpitalach zwlaszcza w pandemii, tego procesu jyz się nie cofnie więc żyjmy i cieszmy się chwilą