UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

MDK jest od zawsze, jako dziecko uczęszczałam na zajęcia do MDK ul. Bema, nadal w tym miejscu jest ta placówka nic się nie zmieniło od 40 lat, drugi dom jest na Warszawskiej, wystarczy śledzić lokalne media i nie potrzebna jest dodatkowa promocja miejskich placówek,

eelle