UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niech ci pseudo-politycy zasubują sobie na początek kanał WOLNE RZEKI na YT - zanim zabiorą się za "zarządzanie" w swoim stylu naszym strategicznym już zasobem, jakim stała się WODA. Niech przestaną walczyć z naszą produkcją ENERGII - także już walutą w nowoczesnym świecie... jak się ma straszenie przez naszego Helmuta "wojną w przeciągu kilku miesięcy" do walki rządu z produkcją i magazynowaniem ENERGII przez Polaków? :o
2084