UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Aaaaa1 - To wystarczy wykopać pod chodnikiem rowek od ulicy Struga ze spadkiem w kierunku rzeczki- zamontowaĉ rury o wiěkszym przekroju, bo te nie radzą sobie I nie Strugać wariata, że potrzeba 26 mln na te 400 parę metrów. Boże, projekty, inżynier budowy, zbiorniki retencyjne, gadki, opowieści z mchu i paproci a woda jak stała tak stoi I nikogo siě nie boi, może ruszcie łepetynki I na święto Walentynki, puśćcie rury pod chodnikiem, by nas więcej nie zalało, I tym jednym prostym mykiem, juž nas więcej nie bolało, że tu tyle wody stało.

Myk myk