UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Teraz to już za późno. Teraz to wypłaćcie odszkodowania mieszkańcom, za zniszczenia w kwocie równej wartości mieszkania, aby mogli się przeprowadzić w inne miejsce. Dziękuje, żegnam ozięble.

Poniatoski Czeci Waza