UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Może by w końcu zaczęli utrzymywać kanalizację deszczową w dobrym stanie Epewik pobiera podatki od deszczu i nic nie robi z tą siecią Nigdy nie widziałem żeby czyścili deszczówkę Działają tylko wtedy gdy woda podmyje jezdnię i coś się zwawali

Lemur