UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ale zbiornik ma zbierać wodę na skrzyżowaniu Struga i Słonecznej, deszczówkę, która zbiera się na podanym skrzyżowaniu podczas ulewnych opadów. Po co wciągasz do tego Kumielę, która nie wylewa w tym miejscu, a nawet tam nie płynie. Jeśli masz na myśli odprowadzanie deszczówki do Kumieli ze skrzyżowania Struga ze Słoneczną, no to musisz iść pod górę. Zbiorniki retencyjne, zgodnie z aktualnymi przepisami, buduje się jako zbiorniki zbiorcze pod parkingami i wszystkie nowo powstające bloki posiadające parkingi, powinny posiadać takie zbiorniki i to się nazywa zbiornik retencyjny. Rzędne możesz sobie sprawdzić na geoportal. gov. pl

aaaaaa1