UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Woda popłynie pod górkę bez pompy? We wskazanym punkcie masz rzędne terenowe 9.45,a na Traugutta 14.40,w stronę rzeki dopiero jest spadek. Cała woda z Nowowiejskiej płynie do Slonecznej i stoi w tym dołku na skrzyżowaniu ze Struga. Z tego punktu w każdą stronę masz pod górkę…

Aaaaa1