UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Wujek_Inwestor - Kłamiesz. Przez OSIEM długich lat, zbawcy Polski i dobroczyńcy Polaków, wybudowali przekop i drogę wodną do Elbląga. Rozejrzyj się dookoła. Port pełny, na redzie statki stoją w kolejce. Na ulicach nie mieszczą się Izery. Mieszkania Morawieckiego rozdawane są za darmo - tyle ich jest. Jedyny problem to promy ze stoczni szczecińskiej. Za duże żeby zmieścić się do Przekopu.

entuzjasta