UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
heh, czyli jak podejrzewałem - załatwią Elbląg obrotnicą - w sumie niby można się cieszyć, że nie będzie miała np.120 m albo 100... ale z drugiej strony - czemu nie 180 albo 200 ? - Obrotnica skutecznie wyeliminuje większe jednostki z wchodzenia do Kanału Elbląskiego... już wpakowano w tą całą imprezę z 10 000 mln PLN, wybetonowano chamsko cały kanał... to w sumie czemu nie ograniczyć ruchu obrotnicą za 100 mln PLN; ) - "logiczne"... w szanującym się kraju takie działanie nazwano by sabotażem i przyjrzano się sprawie... ale w PL - "cieszcie się, że w ogóle coś macie" - między napuszczaniem na siebie społeczeństwa przez media w boju wyimaginowanych partii POPiSLDPSL50 i wyrywaniem na rzeczywiste inwestycje jakichś okruchów z przelewającego się jak przez sito budżetu (bijemy rekordy zadłużenia właśnie - PiS zaczął, PO dzielnie kontynuuje jak zawsze) tja... w sumie to po co w Polsce porty, terminale, lotniska?; ) jprd... że w XXI w. przechodzą wciąż bez mydła numery jak z lat '90...
Wujek_Inwestor