UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Biała kiełbasa... tfu, wyborcza kiełbasa rzucona przed świętami. Temat w przeciwieństwie do rzeki Elbląg, głęboki i szeroki. Ku uciesze ludzi powszechnych i tych, którym się wydaje, że są mądrzejsi niż inni (tak, tylko się wydaje). To teraz ci pierwsi przyklasną, a ci drudzy będą wylewać swoje niby-mądrości i spierać się z innymi mądrymi. I tak upłynie kawałek czasu do kolejnej kiełbaski.
kiełbie_we_łbie