UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A jak się bedzie statek poruszał pomiędzy obrotnicą a portem? Czy w drodze do portu bedzie obracał sie w obrotnicy i kolejne 2 km bedzie płynął do portu na biegu wstecznym, czy też najpierw bedzie płynął do tyłu z poru do obrotnicy, tam sie bedzie obracal i płynął na Zalew? Czy jestbktos kto wie jak sie to bedzie odbywało?