UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Najważniejsze by nie strzelać w sylwestra sztucznych ogni i broń boże petard, a to że Pan wyjdzie z pieskiem doslownie na trawnik przed klatka się zesrać to tak ma być im wolno wszystko. Ja bym tym właścicielom nasrobil na wycieraczkę przed ich drzwiami