UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

bedzie lipa, bo chodnik zostawia tak jak jest zapewne, a powinno byc zrobione razem ze sciezka dla rowerow, ale po co za 30 lat sie zrobi, tak jak to rondo zrobili kosciuszki, ciezko bylo pociagnac sciezke do gory do jednostki i polaczyc teraz jak przetarg robia, ograniczeni ludzie