UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@okoniowaty - A teraz zastanówmy się, kto jest winny: ludzie, którzy tak kombinują, żeby godnie żyć, czy państwo, które zmusza ludzi do takiego kombinowania, żeby mogli godnie żyć? Dziś zarabiasz 3500 zł netto, wydajesz 2700 za wynajem mieszkania i media i modlisz się o przetrwanie za 800 zł, mając standard życia jak pies w schronisku. Chyba że zaczniesz kombinować…