UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@okoniowaty - Być może masz rację, na razie tak załóżmy, chociaż mówisz o najmniej wykwalifikowanych pracownikach, więc cóż proponujesz: a/zabrać wszystkie zasiłki i socjale, b/podwyższyć płacę minimalną? I jedno, i drugie to błędne koło.

AP_78