UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie wszędzie chcą przeszkolić i nei wszędzie mozna dojechać do rpacy ZKM a nie wszyscy mają auta oraz za dużo emerytów trzyma ciekawe stanowiska w elblagu i stąd ludzie wolą wyjechać niż poniżać się za stanoiwsku poniżej umiejętności chociąz ja tak niestety robię ale znajomi wyjechali. Pracuję poniżej swoich cozekiwań ale zarabiam i zyję ale to wstyd dla mnie chociaz kasa nie śmierdzi :)