UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Napiszcie rzetelnie dlaczego jest wzrost bezrobocia i jakie przepisy się zmieniły że osoby które do tej pory nie mogły się zarejestrować jako bezrobotni to teraz mogą. Z 2 strony być bezrobotnym, mieć gdzieś pracę i żyć z zasiłków to jedno, a być bezrobotnym który naprawdę szuka pracy to drugie. W Polsce jest niż demograficzny więc ciągle słyszy się o tym że nie ma ludzi do pracy i firmy nie mogą znaleźć pracowników...