UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jako rodzic mam prośbę do bibliotekarki, aby z biblioteki można było spokojnie korzystać. Jest tam wśród regałów tłum uczniów, hałas, jedzenie, wylegiwanie się między regałami. Córka mowi, że nie da się korzystać z biblioteki. Ponadto bibliotekarki często nie ma, a biblioteka często jest zamknięta. Zwolnieni z teorii okupują ciasne pomieszczenie. Czy można zrobić porządek?
Niezadowolona Anna DK