UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Fajne "dzieciaki", fajne że im się chce, będę mocno trzymał za Nich kciuki !!! Widok tej sceny z portretem patrona Szkoły Juliusza Słowackiego w tle, zawsze mnie wzrusza - na tej scenie miałem zaszczyt grać w ping ponga z Profesorem Janem Ratkowskim, a także występować na niej z różnych okazji! Bardzo ważne dla mnie miejsce! A niektórzy komentatorzy niech się pukną w pałę, bo głowy raczej nie mają!!! Nie jest to okazja na wasze polityczne bagno !
stefek absolwent