UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
O gen. Maczku jak pięknie. Pewnie chodzi o pokazanie jak to wspaniały dowódca i dobry człowiek podawał po karierze wojskowej wódkę i piwo pijanym brytolom bo do ojczyzny nie mógł wrócić... Bo tu czarzaści rządzili i niestety patrioci i bohaterowie byli po prostu mordowani.