UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ten lewak jest mi obojętny, ale angażowanie dalej machiny państwa do takich głupot to zakrawa na absurd, w momencue gdy po kraju harcują różne wschodnie mafie i nadal nie wiadomo jak np. doszło do pożaru w ZUO w Elblągu.