UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zastanawiałem się, dlaczego tego ruskiego fanatyka nie ma już w komentarzach portelowskich. Miałem nadzieję, że może wyjechał gdzieś na Syberię i kilofem Amur zawraca. Tymczasem wciąż w Elblągu, szkoda. No nic... przynajmniej stąd się wyniósł na "Iksa". Zawsze to jakaś pociecha.
KibiczProstej