UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ty to potrafisz jednak "zainstnieć"; -) jak nie drzwiami a oknem ale jestem w mediach :) Brawo! takie doświadczenie w CV warte zachodu :) co prawda teraz za byle wpis można zostać popieszczony przez służby co już graniczny z absurdem :-D jakieś hejty wymyslili, a co było w szkołach w latach 90? tam to była agresja wśród dzieci ale jakoś przezyliśmy :) może coś w nas nadal siedzi i dajemy upust? w sieci zła..... hu hu huuuu