UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Aron - to chyba nie wiesz co się dzieje w sąsiednich placówkach, niestety tak chowane są teraz dzieci, bez empatii z przyzwoleniem na wszystko ale zapewniam, że w innych wcale nie jest lepiej jeśli nie gorzej

xo