UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Budynki oraz infrastruktura z której korzysta MAAG należą do jakiejś prywatnej spółki która stała się ich właścicielem po rozpadku Zamechu. Jakiś Elzam-Dom czy AMG Investments MAAG płaci ogromne czynsze za użytkowanie tych budynków i infrastruktury. Właściciel bierze kasę za dzierżawę, nie remontując tych budynków ani infrastruktury. Budynki podupadają, UDT co roku obniża tonaż dźwigu, nabrzeża się rozpadają. Co jakiś czas zalepią papą dach aby nie ciekło na głowę przy ulewnych deszczach / roztopach. Wina miasta polega na tym, że pozwolono aby tak absolutnie istotna infrastruktura (portowa, przemysłowa) znalazła się prywatnych rękach. Prywatny właściciel kasuje za dzierżawę i zapuścił to wszystko. Miasto nie ma portu. Wszystko jest w rękach prywatnych osób które to ZAPUŚCIŁY i ZANIEDBAŁY. A modrzewina nie spełnia wymagań dla przemysłu cieżkiego (drogi, mosty) nie akceptują takich obciążeń. Cały budynek A10 - biurowiec pozostanie niedługo pusty.
CoNiecoOstoczniowej