UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

POKOmuniści tu od lat 90-tych więc nie dziwcie się, że miasto jedynie się zwija. Jeden wymyślił tereny przemysłowe na północy miasta, bez możliwośći ich sensownego skomunikowania. W sumie mogło być jeszcze ciekawiej i w Bażantarni je umiejscowić. Kolejny wolał wydać pieniądze na pieniactwo, zamiast na budowę portu a tym samym rozwój miasta. No brawo!

Elbąk