UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@anonim, no ciebie obchodzą, bo tez się trochę napociłeś żeby mi odpisać. ja daję tylko do przemyślenia że taki element to raczej powinien w domu siedzieć i nie wychodzić, bo to ni jak się nie ma do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie. takie wyjechanie na wszelkie zasady to jest świetny podkład pod np. recydywe.

podziwiam