UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@podziwiam - jak masz inne zasaday i wartości to po co się wcinasz miedzy wódkę i zakoskę? Pytał cię ktoś o zdanie jak zyć? Myslisz ze kogoś obchodza twoje wypociny? że ktoś je taki przeczyta? zyj p oswojemu i daj życ innym i swoej rady kieruj tam do rodziny a nie innych. kazdy ma swój rozum i wie jak ma życ i nie potrzebuje takiego internetowego psychologa, też ałorytet się znalazł hehe