UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zawsze nie mogę wyjść z podziwu jak tacy pacjenci sobie beztrosko żyją. Jadą sobie takie dwa ludki z pustką między uszami, ten ćfok z zakazem jazdy, auto bez przeglądu, bez OC i co oni sobie wyobrażają. Żeby to jeszcze jacyś rebele byli co żyją poza systemem a to zwykłe chłopki, na wszystko wyjechane, wszystko w pupie, byle do przodu, byle do pierwszego, byle do weekendu. Odpęka sobi teraz wyroczek, poleży, poje, pogada, potem będzie bajki opowiadał jak to było w puszcze fajnie. Podziwiam takie luźne życie, ja zostałem z goła inaczej wychowany

podziwiam