UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Dojenie Kierowców i nic więc" - Widzisz ja ustawiam sobie tempomat na 115-120 kmh i mam gdzieś te odcinkowe pomiary. Niestosowanie się do ograniczenia prędkości ciągle powoduje najwięcej wypadków na drogach. Nie umiesz jeździć przepisowo to może oddaj prawo jazdy? Chyba że je znalazłeś w chipsach....