UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Te całe zbieractwo, to jedno wielkie oszustwo- piękne są tylko cele, marzenie I wiara, że to ma sens, że to pomaga potrzebującym, - prawda jest o wiele smutniejsza... te pieniądze, które płyną prosto z dobrego serca, toną w obliczu źle zarządzanej służby zdrowia, toną w systemie który jest niewydolny od dziesiątak lat a rządzący nie potrafią wprowadzić systemu, który by pozwalał normalnie funkcjonować szpitalom bez ich zamykania czy likwidowania. Będąc gospodarką aspirującą do top 20 gospodarek świata, właśnie ten najważniejszy problem zdrowotny - całej służby zdrowia, który dotyczy każdego Polaka - powinien być traktowany przez rząd jako niezwykle priorytetowy I skutecznie rozwiązany- czego nam Wszystkim I Orkiestrze życzę z całego serca
Sercowy