UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Proszę o informację jaki jest ślad węglowy który został wyemitowany dla produkcji paneli fotowoltaicznych o mocy 200MW ? Jaki ślad węglowy zostanie wyemitowany podczas instalacji tego sprzętu? W jaki sposób panele po wyczerpaniu swojej żywotności zostaną zutylizowane i jaki ślad węglowy zostanie wyemitowany z tego tytułu? Jaki będzie bilans zużytej energii i śladu węglowego do produkcji i montażu w stosunku do energii jaką wytworzą panele? Ile z wytworzonej energii poniesie stratę w skutek przesyłu siecią?

ciekawehmm