UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@A_L - Dokładnie jestem już po 60- tce i zgodnie z nauką od pierwszej klasy podstawowej, zawsze patrzę w lewo, prawo bo psycholi na jezdni nie brakuje ! Większość na żółtym nie zatrzymuje się tylko dodaje gazu ale problem poruszony jest trafiony bo każdego dnia obserwuje też innych przed wejściem na pasy, widać bardzo często że nie spojrzy w lewo a na głowie kaptur i słuchawki ! Nie dociera ryzyko niebezpieczeństwa bo ma w pojone że ma pierwszeństwo.....