UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Zmotoryzowany - To przeczytaj sobie w prawie o ruchu drogowym czym jest ustąpienie pierwszeństwa pieszemu i skończą się głupie interpretacje kto i co. Jak ustepujesz pojazdowi na głównej drodze jadąc z podporządkowanej to się nie zastanawiasz czy on już jest na skrzyżowaniu, czy może skręci, tylko czekasz. Tak samo rób z pieszymi i wszystko będzie grało.
Bobo