UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@A_L - Nie przetłumaczysz, a najgorzej jest wtedy kiedy na jezdni jest szklanka. Możesz jechać i 30km/h, a auto nie wyhamuje w moment. Bo opona zimowa nie ma szans z lodem. Druga sprawa, mają kaptur na głowie, telefon w ręku, nie rozglądają się i po prostu wchodzą.