UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Według peowców wszystko gra... oni mówią że pociągi jeżdżą zgodnie z planem a nawet są szybciej jak POwinny, tylko nie wszyscy to widzą. Ci co widzą spóźnienia to wróg albo od Kaczyńskiego są oni i sypią piach w tryby.