UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Prawda jest taka że i PiS by to coś wydrukował i na KO tym razem padło. A nie wróć. PiS wydrukował a raczej Sasin karty do głosowania na wybory które się nie odbyły i przewalił 75 milionów złotych w błoto. Ale Poczta Polska zarobiła! To najważniejsze.