UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nawpuszczali miliony obiboków z kraju, którego nazwy cenzura nie przepuszcza, a teraz się obudzili z zagrożeniem ze Wschodu. Zagrożenie wysłało już drony i wystrzeliło w Polskę rakietę, przez którą zginęli ludzie i rząd nawet paluszkiem nie pogroził.