A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ci, którzy byli 1.raz w Elblągu, są zaskoczeni, że Elbląg jest tak ładnym (starówka) i... dużym miastem. Szlak figur przestrzennych - fajny pomysł, KFC i Macdonald na starówce - absolutnie nie, mamy wiele klimatycznych, urokliwych kawiarń, restauracje też są. Pkt widokowy na Chrobrym, rozpromowanie Bażantarni (szlaki), bo to coś dla rodzin, miłośników przyrody i historii, a z Bażanta jest rzut beretem do aquaparku. Promocja miasta jako ekologicznego, zielonego miasta (kiedyś zdobywał nagrody). Najmłodsza starówka!