UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jeszcze traktorki ustroicie świątecznie, no przecież tylko chłopi pracują i basta. Reszta niech stoi w drodze do pracy. Nie zbieracie kasy na jakiś szczytny cel? Widać, że zimą nic nie robicie, nudy, nudy... idziemy powarcholić. Jak nikt, potraficie skłócić ludzi.

Asio