UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak nie ma młodych na protestach? Organizatorami większości protestów są właśnie młodzi rolnicy i ci w średnim wieku, a ich jest niewielu wśród rolników, średni wiek rolnika w UE to 57 lat, a 33% z nich ma 65 lat i więcej, bo młodzi nie chcą wchodzić w rolnictwo, które jest niszczone szkodliwą polityką rolną UE, może powiesz, które biznesy młodych rolników działają prężnie, skoro różni eksperci i naukowcy, a nie rolnicy nawet wyliczają, że dzisiaj większość podstawowych upraw przynosi straty i znaczna część hodowli, młodzi rolnicy często są na protestach, bo widzą upadek europejskiego rolnictwa, ci co zdecydowali się przejąć gospodarstwa są teraz pod silną presją szkodliwych działań UE. Muszą spełniać coraz więcej kosztownych wymogów, regulacji, zakazów i nakazów, a te śmiesznie dopłaty z UE nie pokrywają nawet połowy kosztów spełniania fanaberii UE.