UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Bardzo prosty, to nie mit o zalewie taniej żywności, tylko prawda, przecież nikt nie mówi o kakao czy kawie, bo tego w Polsce się nie produkuje, ale będzie np. jechał cukier, drób, a właściwie jego najdroższe elementy, gdzie Polska jest potentatem w produkcji drobiu, wołowina, gdzie Polska też ma dużą produkcję i eksport, zboża, gdzie UE ma nadwyżkę produkcji, miód, etanol, wieprzowina, warzywa i owoce, w tym te, które też są wytwarzane w UE jak winogrona, cytrusy, wyroby mleczarskie, do tego dochodzą umowy o wolnym handlu z Meksykiem i zwielokrotnione limity na import do UE płodów rolnych od naszego wschodniego sąsiada i jak myślisz co się stanie z polskimi i europejskimi cukrowniami, co się stanie z przemysłem spożywczym, w którym Polska jest potentatem, krach w rolnictwie pociągnie za sobą krach u producentów maszyn rolniczych, środków do produkcji, części zamiennych itp.