UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Giokondo - Bełkotem jest ten protest albo niech widły przygotują na Morawieckiego co ten pakt ustalał od lat. Kto myślący sprawdzi jakie korzyści daje furtka eksportu do Mercosur. Wtedy się wszystko zrównoważy. Nikt się rolników nie pytał ile stracili na sankcjach. Ruskie nawozy najtańsze i wtedy nikogo nie obchodzą normy, kraj pochodzenia itd.