UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Rozszerzenie UE Wam nie grozi skoro tak Wam źle rolnicy obszarnicy. To po co kolejne kraje dostąpić chcą zaszczytu zasiadania w tej wspólnocie? Może podpiszcie zrzeczenie się dopłat, traktowani będziecie dobrowolnie jako sektor antyunijny w całym inwentarzem ceł, barier etc. Żadnych regulacji, żadnych problemów.