UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W rolnictwie jak w każdej innej branży biznesu trzeba mieć łeb na karku. Bo jeden rolnik stanie i otwarcie mówi np. produkcja mleka jest opłacalna. Nowa obora 800tys PLN. Plus wyposażenie razem inwestycja 2 miliony PLN. Podobnie produkcja zwierzęca. Jak ta Bruksela sama sobie w kolano strzela umową z Mercosur to chyba z Wam rolnikom nie dogodzi.