UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Doskonale rozumiem powód tych protestów. Każda branża chciałaby być monopolistą i aby na produkty importowe z ich profilu nałożyć jak najwyższe cła i blokady. Ale czy ktoś jest w stanie mi, jako zwykłemu konsumentowi wytłumaczyć, dlaczego powinienem popierać te protesty? Przecież dla konsumentów im większa jest różnorodność i wybór, tym ceny są niższe. I nie piszcie mi o "jakości" produkcji, bo jej spadek i szorowanie po dnie widzę od kilkudziesięciu lat (od kiedy nie obowiązują już żadne normy branżowe).

Konsument