UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
- Dla Polski i całej Europy to pytanie zasadnicze. Skoro mówimy o gigantycznych kwotach wsparcia, gwarancjach kredytów, projektach odbudowy i „partnerstwie strategicznym”, to mamy prawoZapytać: ile z tychPieniędzy realnieTrafia do obywateliKrainyU a ile kończy w sejfach"Elity"? I dlaczego o tym wszystkim tak rzadkoMówi się uczciwieWprost, bez pudrowaniaPropa. andą?
???