UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
rolnicy zróbcie strajk i odmówcie brania dopłaty z tej niedobrej UE, oddajcie im wzięte juz dopłaty i pokażcie, że jesteście niezależni i nie mozna was kupić za nędzne srebrniki, ... a gnojowice jak sie wylewanie na pola to trzeba ją przykryć max w ciagu 6 godzin, a nie zasmradzac tygodniami powietrze ludziom
knvc